Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Matura Focus 3. Podr

Szkoła to zmora wielu z nas, niemniej jednak dla niektórych ...